Pomoc drogowa

Pomoc drogowa Zgorzelec


Twoje auto zepsuło się na trasie i nie możesz odpalić? Doszło do awarii i dalsza jazda mogłaby doprowadzić do uszkodzenia silnika lub stwarzałaby niebezpieczeństwo na drodze? Nie zwlekaj i zadzwoń do pomocy drogowej w Zgorzelcu. Nasza autolaweta jest czynna przez 24 godziny na dobę bez względu na dzień tygodnia. Świadczymy usługi na terenie Zgorzelca i okolic.


Nasi klienci mogą także skorzystać z autolawety 24 h na terenie Niemiec, Austrii czy Czech. To doskonałe rozwiązanie, gdy pojazd ulegnie usterce, został zniszczony na skutek wypadku komunikacyjnego lub zdarzenia losowego. Pomoc drogowa w Niemczech znajdzie zastosowanie również wtedy, gdy zajdzie potrzeba przetransportowania zakupionego pojazdu.
Nasze autolawety 24 h pozwalają na przewiezienie tylko samochodów osobowych, ale także ciężarowych i busów. Dzięki temu nawet większe auta bezpiecznie dotrą pod wskazaną lokalizację. Nasza flota składa się z nowoczesnych samochodów w świetnym stanie technicznym.
Działamy bez względu na porę dnia, również w weekendy. Dlatego nie musisz się obawiać, że pozostaniesz bez wsparcia, gdy Twój pojazd odmówi posłuszeństwa. Nasi klienci chwalą nas za szybkość, profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z usług pomocy drogowej w Zgorzelcu!

Holowanie aut 24 h – Zgorzelec

 

Sytuacja na drodze zawsze może się radykalnie zmienić. Do tego pojazd może z różnych powodów odmówić posłuszeństwa. Co zatem zrobić, gdy samochód nie odpala, lub dalsze jego prowadzenie mogłoby wiązać się z uszkodzeniem auta?

Najlepiej wtedy zdecydować się na wezwanie pomocy drogowej w Zgorzelcu, która bezpiecznie odholuje samochód pod Twój dom lub do wskazanego warsztatu samochodowego.
Z usług naszej firmy mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Zgorzelca i okolicznych miejscowości, ale również kierowcy podróżujący przez Niemcy, Austrię czy Czechy. Dzięki temu Ty za granicą nie musisz się obawiać o wysokie stawki za holowanie czy barierę językową. Autolaweta Niemcy to bezpieczne rozwiązanie pozwalające na przetransportowanie pojazdu pod wskazany adres w kraju.
Ponadto nie musisz się obawiać, że nocą lub w weekendy pozostaniesz bez wsparcia pomocy drogowej. Nasza firma obsługuje klientów przez 24 godziny na dobę każdego dnia, włącznie z weekendami. Uzyskasz pomoc tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Klienci chwalą nas za atrakcyjne ceny usług oraz krótki czas oczekiwania na autolawetę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Holowanie Niemcy


Trudno o gorszą sytuację niż awaria samochodu podczas jazdy poza granicami kraju. Stresu może przysparzać fakt wysokich stawek za usługi pomocy drogowej w Niemczech, Czechach czy Austrii. Co więcej, nierzadko bariera językowa stanowi istotny problem w porozumiewaniu się z pracownikami autolawety. Część firm w takiej sytuacji oferuje tylko transport do granic kraju. U nas jednak skorzystasz z możliwości holowania aut z Niemiec do Polski.


Nasza pomoc drogowa Niemcy obsługuje klientów przez 7 dni tygodniu, całodobowo. Ponadto dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów umożliwiających transport nie tylko samochodów osobowych, ale i także tych o większych gabarytach, czyli dostawczych czy busów. W naszej ofercie klienci mogą również zdecydować się na skorzystanie z auta zastępczego czy usług warsztatu samochodowego.
Kolejnym elementem, który często martwi wiele osób przy holowaniu auta z Niemiec, jest stawka za kilometr. Poproś o wycenę usługi – z pewnością miło się zaskoczysz. Przetransportujemy Twój pojazd z Niemiec do Polski szybko, tanio i bezpiecznie! To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz wygodę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

 

ikona Halowanie Zgorzelec
ul. Langiewicza 5/7
59-900 Zgorzelec
woj. dolnośląskie
NIP: 6152030010
ikona Telefon kontaktowy
ikona Napisz do nas
Kontakt