Wulkanizacja

Wulkanizacja Zgorzelec - Holowanie Zgorzelec

Wulkanizacja Zgorzelec - Holowanie Zgorzelec

 

Miasto jest przejściowym punktem granicznym polsko-niemieckim (z Gorlitz). Nasz warsztat w Zgorzelcu oferuje swoim klientom profesjonalny serwis opon oraz przechowalnię opon.

Firma świadczy usługi na terenie miasta i okolic. Posiadamy doświadczony personel, który w wyniku wieloletniego doświadczenia, świadczy usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy także z Pomoc drogowa Zgorzelec która o każdej porze będzie gotowa, by przetransportować Was do naszego warsztatu w Zgorzelcu.

Wulkanizacja Zgorzelec - naprawa opon - przechowalnia opon

Wulkanizacja - usługi na najwyższym poziomie

 

Nie tylko realizujemy serwis z usługi jaką jest wulkanizacja opon ale także doradzamy. Możesz liczyć na nas w przypadku doboru opon, weryfikacji jakości opon używanych a także przechowaniu swoich opon. Dzięki temu, jadąc do nas na sezonową wymianę opon samochodowych, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Znajdziesz u nas miejsce na bezpieczne przechowanie jednego kompletu opon i wymianę aktualnie założonych na nowe. Pomożemy także w wyborze felg, doborze odpowiednich śrub do ich montażu i nie tylko. Nasz warsztat każdorazowo zmienia ogumienie za pomocą obręczy, co jest najbezpieczniejszą metodą dla Waszych felg. Sama wymiana opon odbywa się bezinwazyjnie, a sam serwis opon odbywa się szybko i przyjemnie.

Wulkanizacja Zgorzelec - naprawa opon - przechowalnia opon

Warsztat Zgorzelec - przechowalnia opon

 

W przypadku typowych firm wulkanizacyjnych, nie ma możliwości na przechowanie swoich opon. Całe szczęście, w naszym serwisie, poza serwisem opon, ich wymianą czy naprawą, istnieje także możliwość ich przechowywania. Usługi tego typu wiążą się po prostu z posiadaniem magazynu, który my posiadamy. Abyście mogli Państwo skorzystać z naszej oferty, wystarczy jedynie dokonać rezerwacji.

Zalety naszej przechowalni: - opony przechowywane są w suchym i bezpiecznym miejscu. Nie są także wystawione na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu ich jakość nie ulegnie pogorszeniu, jak w przypadku przechowywania w nieocieplonych garażach czy piwnicach.- posiadamy konkurencyjne ceny przechowywania opon, umożliwiając tego typu usługi w przeciwieństwie do wielu innych firm. - nasz warsztat świadczący usługi przechowywania opon, znajduje się bardzo blisko przejścia granicznego. Dzięki temu, wielu naszych klientów korzysta z naszej usługi przy tak zwanej okazji. Jadąc za granicę, do pracy czy wracając z niej. Już nawet po kwadransie nasz serwis opon wykona swoją pracę i zabezpiecza opony do ich przechowania. Wszystkie opony są poddane kontroli, a następnie układane w bezpiecznym miejscu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania każdego klienta.

Wulkanizacja Zgorzelec - naprawa opon - przechowalnia opon

Wulkanizacja - kontakt

Nie szukaj już innych firm! Jeśli mieszkasz w okolicy, chcesz skorzystać z usługi wymiany opon z gwarancją jakości której od innych firm nie otrzymasz... Jeśli szukasz zakładu wykonującego serwis wulkanizacji który zadba o bezpieczeństwo felg...

Zapraszamy do nas!

ikona Halowanie Zgorzelec
ul. Langiewicza 5/7
59-900 Zgorzelec
woj. dolnośląskie
NIP: 6152030010
ikona Telefon kontaktowy
ikona Napisz do nas
Kontakt