Wynajem aut

Pomoc w sprowadzeniu samochodu - Holowanie Zgorzelec

Wynajem lawet Zgorzelec

Holowanie Zgorzelec - Pomoc drogowa

Potrzebujesz lawety na wynajem w Zgorzelcu? Możemy ci pomóc! Posiadamy szeroki wybór lawet, które można wynająć na okres od jednego dnia do kilku tygodni.

Pomoc w sprowadzeniu samochodu - Holowanie Zgorzelec

Nasze usługi obejmują również transport samochodów osobowych i dostawczych. Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować się do twoich potrzeb.Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pomocą zakładki:

Autolawety na wynajem - Zgorzelec

Zajmujesz się importem pojazdów z Niemiec? A może poszukujesz firmy w miejscowości Zgorzelec, która pomoże Ci w sprowadzeniu auta do kraju? Może poszukujesz firmy która wypożyczy Ci lawetę samochodową, aby móc samodzielnie udać się po swój nowy pojazd? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! Rusin autolawety to firma specjalizująca się w transporcie pojazdów osobowych i dostawczych na terenie Polski i Europy. Oferujemy kompleksowe usługi transportowe, a także pomoc w sprowadzaniu aut z Niemiec. Dodatkowo oferujemy możliwość wynajmu autolawety nawet na dni. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów, które są w pełni ubezpieczone. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, a także współpracujemy z firmami zagranicznymi. Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować się do Twoich potrzeb.Aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach, skorzystaj z formularza kontaktowego udostępnionego w zakładce kontakt.

ikona Halowanie Zgorzelec
ul. Langiewicza 5/7
59-900 Zgorzelec
woj. dolnośląskie
NIP: 6152030010
ikona Telefon kontaktowy
ikona Napisz do nas
Kontakt